Hou je niet van verspilling maar wel van zachte prijsjes? Dan is dit buitenbeentje iets voor jou. Onze lichtbeschadigde planners mogen aan een verlaagd tarief weg. Goed voor het milieu én voor je portemonnee!
Onze buitenbeentjes hebben een krasje, bult, foutje, ontbrekende leeslintjes … maar zijn zeker nog steeds heel mooi en perfect bruikbaar. Elke planner heeft een ander mankementje, maar altijd wel ‘binnen de perken’, dus nooit middelgrote of grote fouten.
Opgelet: deze planners zijn zeer geliefd bij onze klanten, meestal zijn ze vlot uitverkocht. Wacht dus niet te lang met bestellen als je een aankoop overweegt.
Dit combipakket bevat
- het Succesjesboek in cover '
Funky fresh'
- de naam van het kind op de cover
- één van de twee stickersets '
Cool' of '
Sweet', waarmee je kind de buitenkant van het boek nog persoonlijker kan maken!
INFO
Het Succesjesboek is een invulboek
voor kinderen van 6 tot 12 jaar. De jongsten, die nog niet voldoende kunnen lezen en schrijven, kunnen samen met mama of papa aan de slag. Vanaf een jaar of 8 kunnen ze het alleen (indien gewenst)!
Het Succesjesboek draait rond
zelfvertrouwen en focust op
talenten en de dingen die goed gaan.
- Er zijn pagina’s om zichzelf beter te
leren kennen.
- Plus een
dagboek voor vier maanden met vragen als ‘wat was mijn succesje van de dag’ en ‘wat heb ik vandaag geleerd?’.
- Het kind krijgt ook de basis van het
plannen mee. Als je zelf de SuccesPlanner gebruikt ga je enkele dingen herkennen: Waar droom ik van, wat is een doel en hoe maak ik een plan, hoe ziet mijn maandoverzicht eruit, … Dat allemaal in kindertaal, met leuke prenten in full colour.
- Omdat we vinden dat kinderen al zoveel ‘moeten’, willen we vooral dat dit boek
vreugde en plezier brengt. Het helpt je kind om op zelfontdekking te gaan en zichzelf te zien als wat het is: een uniek wezen met z’n eigen talenten en succesjes.
Specificaties:
- A5-formaat
- hardcover mat gelamineerd boek met heldere kleuren en folie in blauw
- 104 pagina’s stevig 170 grams papier in full colour
- twee leeslintjes
Maak er een prachtig uniek cadeau van:
In dit pakket zit een personalisatie inbegrepen: wij plaatsen de
naam van het kind in blauwe folie op de cover. Er zijn ook een heel aantal
symbooltjes beschikbaar om erbij te plaatsen. Voor een overzicht, zie de laatste foto bij dit product!
Als je een symbooltje wenst typ je gewoon de omschrijving van het symbool tussen haakjes, op de plaats waar je dit wenst.
Bijvoorbeeld Sanne (hartje), (bliksem) Janne, Sam (hond), ...
We hebben van elk symbooltje één exemplaar.
Ook inbegrepen in dit pakket is één van de
stickersets ‘sweet’ en ‘cool’ voor kinderen. Dit zijn sets van drie vellen stickers, waarmee je kind de omslag van het boek nog verder kan personaliseren. Zo wordt het uniek stuk om mee bezig te zijn en te koesteren.